• Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018

• Na uroczystym apelu inaugurującym nowy rok szkolny 2017/2018 pani dyrektor mgr Irena Suprun życzyła wszystkim uczniom aby czas spędzany w szkolebył radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiągną dużo sukcesów.

Przypomniała, by w swym postępowaniu pamiętali o słowach wypowiedzianych przez flamandzkiego pisarza i duchownego Pfila Brosmansa „Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo” i takiego bogactwa życzę wam jak najwięcej.

Nauczycielom życzyła jak najmniej kłopotów, problemów z uczniami, zdrowia i wielu powodów do satysfakcji. Rodzicom zaś zadowolenia ze swoich dzieci,dobrej współpracy ze szkołą, z nauczycielami, wychowawcami oraz dyrekcją.